Bize Mesaj Yoluyla da Ulaşabilirsiniz!

Hemen Randevu Al

Sonsuz teşekkür…

Melih Aşık’ın 10 Ocak 2017 tarihli Milliyet Gazetesi Yazısından:

“Yaklaşık beş haftalık ayrılıktan sonra tekrar merhaba…

Ameliyat masasından yazı masasına geçmenin engin mutluluğuyla yine karşınızdayız.

Hastalık kapıyı nefes alıp verirken baş gösteren hırıltılarla çaldı… Önce üstünde durmamıştık… Neden sonra çekilen akciğer tomografisinde ciddi bulgulara rastlandı. İlk teşhisi Amerikan Hastanesi’nde Prof. Levent Tabak koydu, ardından Prof. Şükrü Dilege’nin usta ellerine teslim edildik. Prof. Dilege bir cerrahi mucize yarattı. Akciğerimizi 8 saat süren kritik bir ameliyat sonucu mümkün olan en az tahribatla kurtardı. Tehlikeyi önlediği gibi ekibiyle birlikte cumartesi pazar demeden her sabah başucumuzda oldu. Mesleğine âşık bu tıp adamına minnet ve sağlık borcumuz satırlara sığacak gibi değildir.

Yardımcısı Op. Dr. Murat Kapdağlı ile Demet Saygılı Hanım’a da ayrıca teşekkür ediyoruz…

Hastabakıcı ve hemşireler olağanüstü usta ve güler yüzlüydü… Sayın Şefika Can, Hatice Akbay, Sevgi Gülpınar ve Canan Karabulut’a özellikle teşekkür borcumuz var.

Onların fedakârlığı, insan severliği, işlerine saygısı sizi hayata bağlayan en önemli etken oluyor. Hayli zor ve zahmetli bir işi öylesine içten ve güler yüzle yapıyorlar ki… Siz yatakta kalmaktan adeta mahçup oluyor, bir an önce iyileşmeye çalışıyorsunuz…

***

Bu zor günlerde… Oğullar, yeğenler, gelinler, kardeşler, eltiler, dünürler, özetle cümle akrabayı yanı başımızda görmek mutluluk vericiydi.

Hakikatli dostlar ve meslektaşlar ilgilerini esirgemedi, endişeli günlerimizi içtenlikle paylaştılar.

Yıllarca okur yazar ilişkisi içinde bulunduğumuz siz dostların ilgisi göz yaşartıcıydı.

Geçmiş olsun mesajlarındaki satırların içtenliği anlatılamaz.

Gazetemizin sahibi Erdoğan Demirören’in çok değerli desteklerine ayrıca parantez açmamız gerekiyor. Bu destek, tedavi sürecinde bize çok büyük moral kaynağı oldu.”